Nowa wersja Pylon 5 już dostępna

5 Wrzesień, 2018 - 14:34 -- kniesteruk

Dostępne jest już uaktualnione wydanie Pylon 5. Dzięki najnowszemu koderowi MPEG-4 i lepszym funkcjom nagrywania wideo, nowa wersja oferuje wygodny i intuicyjny sposób akwizycji pojedynczych klatek, nagrywania filmów, a także sekwencji obrazów lub sekwencji wideo jako nagrań poklatkowych, zarówno w aplikacji Pylon Viewer, jak i w API.

Funkcja histogramu

Dzięki nowej funkcji histogramu w Pylon Viewer, ocena jakości obrazu kamery jeszcze nigdy nie była tak prosta. Funkcja histogramu pozwala obliczyć i wyświetlić rozkład szarości w czasie rzeczywistym. Dzięki temu otrzymujesz automatycznie informacje o minimalnych i maksymalnych wartościach szarości, a także o średniej arytmetycznej i odchyleniu standardowym. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wyświetlić logarytmiczną wersję histogramu. Funkcja zoom-u i panoramy pozwala na dokładniejsze analizowanie krytycznych obszarów. Przyciski Zapisz i Kopiuj umożliwiają szybkie zapisanie danych histogramu (np. w pliku CSV, do dalszej analizy w innych programach).

Obsługa wielu języków

Chcesz używać aplikacji Pylon Viewer w innych językach niż angielski? Nie ma problemu! Nowa wersja aplikacji pozwala na obsługę w takich językach jak: chiński, japoński lub koreański. Po prostu wybierz preferowany język i rozpocznij pracę ze swoją kamerą Basler.

Pobierz aktulną wersję Pylon 5 tutaj.

Kompletny przegląd nowych funkcji Pylon 5.1.0 znajdziesz w tym dokumencie