Kompaktowe systemy oświetlenia od Baslera

26 Kwiecień, 2019 - 15:52 -- kniesteruk

Basler, we współpracy z firmą CCS, przygotował własną linię oświetlaczy oraz kontrolerów, zaprojektowanych specjalnie do współpracy z kamerami ace U oraz ace L. Wśród zaprezentowanych modeli można znaleźć odpowiedź na najbardziej typowe wyzwania stawiane przed oświetleniem wizyjnym.

Plug and play - Seria Basler Camera Light

Seria Basler Camera Light to oświetlacze z wbudowanym kontrolerem Basler SLP, umożliwiającym podłączenie i sterowanie oświetlaczem bepośrednio z kamery. Dzięki swojej prostocie oświetlacze te będą odpowiednie do mniej skomplikowanych systemów, pozwalając zaoszczędzić czas na projektowaniu i montażu podzespołów. Rozwiązanie to jest również polecane dla początkujących użytkowników. 

Kontroler Basler SLP jako oddzielne urządzenie

Wśród nowych produktów pojawi się także kontroler SLP w postaci odzielnego urządzenia i dedykowane do niego oświetlacze (bez wbudowanych sterowników). Kontroler Basler SLP może współpracować z dowolnym kompatybilnym oświetlaczem, niezależnie od kształtu i barwy światła. Same oświetlacze natomiast, ze względu na brak sterownika, są tańsze.

Co oferują nowe oświetlacze?

  • Oszczędności w zakresie kosztów materiałów oraz czasie integracji
  • Perfekcyjna współpraca z kamerami ace U i ace L, wspierającymi funkcję SLP
  • Prosta integracja za pomocą jednego oprogramowania
  • Intuicyjne w użyciu tryby strobe i overdrive, zwiększające skuteczność świetlną oraz żywotność LED-ów

Do sterowania oświetlaczami posłuży zaktualizowana wersja oprogramowania pylon Software Suite.