AVICON ISVS uhonorowany nagrodą "Tytanowych skrzydeł"!

28 Listopad, 2018 - 14:03 -- kniesteruk

AVICON został laureatem nagrody „Tytanowych Skrzydeł”, przyznawanych podczas targów Warsaw Industry Week, za projekt głowicy stroboskopowej ISVS. Nasze urządzenie zostało docenione za szerokie możliwości kontroli wizyjnej połączone z kompaktowym designem.  

Głowica ISVS (Integrated Strobe Vision System) to rozwiązanie stworzone na potrzeby aplikacji strobowanych, wymagających zarówno kompaktowości jak i krótkich czasów naświetlania. ISVS jest urządzeniem, które zawiera moduł sterujący zintegrowany wraz z kamerą przemysłową Basler Dart i modułami oświetleniowymi. Nasze rozwiązanie charakteryzujące się niewielkim rozmiarem, dzięki czemu może zostać wykorzystane nawet w przypadku niewielkiej ilości miejsca na zabudowę systemu w maszynie.

Głowica ISVS przeznaczona jest do obserwacji szybkozmiennych procesów w celu wykrywania błędów grafiki lub kontroli położenia krawędzi cięcia. Świetnie sprawdzi się przy:

  • obserwacji szybkich procesów w przemyśle drukarskim i papierniczym (przewijanie folii, kontrola cięcia, wykrywanie znaczników),
  • obserwacji produktów w trybie strobowanym dla linii produkcyjnych (butelki, słoiki, kartony i inne produkty umieszczone na przenośnikach),
  • obserwacji pracy maszyny w mało dostępnych miejscach (wewnątrz obudowy maszyny).

Jeśli jesteś zainteresowany systemem AVICON ISVS, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta AVICON. Zachęcamy również do odwiedzenia strony produktu, gdzie możesz znaleźć bardziej szczegółowe informacje odnośnie specyfikacji oraz możliwości naszego urządzenia.