• Polski
  • English
  • Latviešu
  • Lietuvių
  • Română

Nowa oferta elementów mechanicznych Swivellink

30 Październik, 2018 - 22:18 -- kniesteruk

Uniwersalne, szybkie w montażu, wszechstronne, zaprojektowane z myślą o przemyśle - takie cechy charakteryzują nową ofertę złącznych elementów mechanicznych Swivellink - teraz w ofercie AVICON.

W naszej ofercie możesz znaleźć zarówno gotowe zestawy montażowe, będące odpowiedzią na typowe aplikacje wizyjne z wykorzystaniem najpopularniejszych komponentów, jak również każdy z dostępnych elementów Swivellink oddzielnie, dzięki czemu bez problemu złożysz mocowanie na potrzeby własnego systemu. Mimo swojej elastyczności i prostoty montażu, systemy Swivellink to kompletne rozwiązania, zaprojektowane z myślą o wieloletniej pracy w wymagających środowiskach przemysłowych.

System Swivellink oparty jest na koncepcie przegubów kulowych wyposażonych w szereg akcesoriów po obu stronach połączenia kinematycznego - bazy oraz elementu mocowanego - które pozwalają na przyłączenie i ustawienie w praktycznie dowolnej pozycji praktycznie dowolnych modeli kamer oraz oświetlaczy dostępnych nie tylko w ofercie AVICON, ale i u innych dostawców komponentów wizyjnych!

Pełną ofertę produktów Swivellink znajdziesz pod tym linkiem.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych - obowiązują okazyjne ceny promocyjne!